Bialetti konvice French Press (600 ml)

Bialetti Moka Miniset – Express (100 ml)
2.8.2021
Jitrocelový sirup
19.8.2021

Bialetti konvice French Press (600 ml)

649,00  s DPH

Luxusní a stylová konvice pro přípravu kvalitní kávy doma i na cestách. Od známého italského výrobce.  Příprava 600 ml vynikající silné kávy.

Stylová konvice od italské značky Bialetti, známé zejména jako průkopníka a objevitele oblíbených a celosvětově hojně používaných moka konviček.  Precizní zpracování – borosilikátové sklo, nerez ocel 18/10 a rukojeť z kvalitního plastu – zaručuje životnost a bezvadný stav konvice na dlouhou dobu.  S vyobrazením loga firmy, panáčka Bialettiho, tj. vousatého pána s knírkem.

French press je skvělý vynález a pomůcka pro ty, kteří vyžadují kvalitní kávu.  I pro ty, kteří mají rádi klasického “turka”, ale rádi by jej pili připraveného kvalitnější metodou.  Hrubě namletou kávu (počítejte 6 g na 100 ml) zde zalijete horkou vodou, necháte vylouhovat 4 minuty, pak kávu pístem stlačíte ke dnu a přes integrované sítko již servírujete čistý mok.  Veškerou kávu z konvičky ihned slijte, aby se do ní ze sedliny dále nedostávaly nechtěné látky (jako je tomu právě u turka, sedícího dlouhou dobu na sedlině).

S konvičkou připravíte 5 šálků voňavého silného moku (objem 600 ml).

Barva

černá, červená

1