Zelená káva Rwanda FW A Scr. 15+ washed

Zelená káva Nicaragua washed Arabica SHG EP Jinotega
13.4.2020
Guatemala washed Arabica SHB EP Huehuetenango Las Amapolas
13.4.2020

Zelená káva Rwanda FW A Scr. 15+ washed

380,00 15 720,00  s DPH

Velmi sladká a komplexní káva s vůní květinového černého čaje, angreštu, ananasu a zeleného jablka, která má jemné tělo.

Zrušit výběr
Katalogové číslo: - Kategorie:

Rwanda je země plná rozmanitosti a bohatá na úrodnou půdu. Celá země leží v relativně vysoké nadmořské výšce, nejnižší bod je 950 metrů nad mořem. Na východě převládají bažiny a slunečné savany, zatímco centrum je charakterizováno zvlněnými kopci. Sopky poskytují výživné půdy jako dar celé oblasti se zelenajícími se svahy. Uprostřed této krajiny v nadmořské výšce kolem 1500 metrů nad mořem mnozí drobní zemědělci pěstují odrůdu Red Bourbon. V roce 2010 několik místních farmárů z Gatsibo District zřídilo místní mycí stanici Gasange jako družstevní. Společně s pomocí exportní společnosti byla umývací stanice profesionalizována v letech až do roku 2017, kdy byla mycí stanice pronajata jednomu členovi družstva. Myšlenkou bylo usnadnit efektivnější řízení a zpracování na mycí stanici, zatímco členové stále dodávají jejich bobule. Tento krok se ukázal jako docela úspěšný, protože se mezitím výkon stanice ztrojnásobil z jednoho na tři kontejnery na plodinu. Tento speciální mikroflot omračuje složitosti a skutečně odráží řemeslné zpracování dané produkce
těchto bobů. Pokud hledáte vynikající a přesto vzácný šálek, který Vám ukáže hravé kávy z východní Afriky, neměli byste si nechat ujít tuto kávu z Gasange!

Celý žok váží 60 kg.

 

Hmotnost -
Množství

1kg, 10kg, 5kg, žok

0