Sušená semena různých plodin představují vhodný doplněk stravy a zdroj důležitých minerálů a vlákniny.

Dodání 3 týdny; trvanlivost 9 měsíců, gramáž balení může být upravena dle přání.


Aktuálně nabízíme:

 • Slunečnicová semínka 150g

  (Slunečnicová semínka jsou nejen velmi chutná, ale jsou přímo „nadupaná“ antioxidanty jako je vitamin E a selen. Zpomalují proces stárnutí. Obsahují velké množství hořčíku, který pomáhá například při migrénách a astmatu. Konzumace semínek zklidňuje nervy, snižuje krevní tlak, působí preventivně proti kardiovaskulárním chorobám, příznivě působí na pokožku, sliznice a nervový systém.)

 • Dýňová semínka 150g

  (Dýňová semínka jsou bohaté na zinek a vitamín E. Jsou v nich také přírodní hormonálně účinné látky a další složky, které zpomalují stárnutí a působí proti degenerativním procesům. Díky vysokému zastoupení vitamínů (A, D, B1, B2, B6) a minerálních látek (selen, draslík, vápník, fosfor, hořčík, měď, mangan, železo) působí zejména pozitivně na stav vlasů a kvalitu nehtů. Semínka pomáhají stabilizovat hladinu glukózy v krvi při diabetu.)

 • Chia semínka 180g

  (Chia semena mají celou řadu pozitivních účinků. Díky svému složení pomáhají budovat a udržovat fyzickou i psychickou kondici. Jsou zdrojem proteinů, antioxidantů, nenasycených mastných kyselin a mnoha minerálních látek.)

 • Konopná semínka loupaná 150g

  (Konopné semínko obsahuje esenciální aminokyseliny omega 3 a 6 v ideálním poměru vhodném pro lidský organismus. Je cenné svým obsahem vlákniny a je dobrým zdrojem vápníku a železa, fosforu, hořčíku, zinku, mědi a manganu. Konopná semínka představují jednu z nejvýživnějších potravin a jsou ideálním zdrojem energie.)

 • Lněná semínka 180g

  (Vzhledem k vysokému obsahu aktivních látek se lněné semínko uplatňuje v prevenci kardiovaskulárních onemocnění, některých typů rakoviny, diabetu a onemocnění jater. Jako pravidelná součást denní stravy přispívají zdraví kostí a posilují imunitní systém, napomáhají prevenci obezity a zmírňují menopauzální symptomy.)

 • Sezamová semínka 180g

  (Sezamová semínka jsou považována za jedny z nejzdravějších semínek vůbec. Díky vysokému obsahu karotenu v kombinaci s hořčíkem, vápníkem a zinkem jsou vynikajícím lékem na choroby očí, sliznic, kůže, nehtů a vlasů. Jsou velmi prospěšná k prevenci a léčbě osteoporózy, osteomalacie, zlomenin kostí, chrupavek, páteře a zubů. Vysoký obsah vitaminů B, hořčíku, fosforu a vápníku jsou hodně prospěšné na nervy, tudíž je sezam výborným lékem na neurózy, deprese a psychózy)

Chcete se zeptat?

Zde je prostor pro Váš dotaz

  Souhlasím se zpracováním osobních údajů
  Přečtěte si podmínky

  0
   0
   Nákupní koš
   Prázdný košNávrat to obchodu