Dobrý spánek

Průduškový
5.3.2018
Earl Grey
5.3.2018

Dobrý spánek

44,00 220,00  s DPH

Čajová směs vychází tradičních receptů lidové medicíny, z bylin, které se dodnes užívají při lehčí nespavosti a neklidu. Některé z užitých bylin jsou součástí různých lékových forem sedativ.

Katalogové číslo: DOBRPS Kategorie:

Složení:  meduňka nať , mateřídouška nať, heřmánek květ, třezalka nať, pomeranč květ, kozlík kořen , chmelové šištice.

Hlavní účinnou látkou v této směsi  jsou éterické oleje. V meduňce jde především geraniol a nerol, který má uklidňující protikřečové a antibakteriální účinky. Droga se podává v případě lehčích nespavostí. Heřmánek obsahuje 2 typy éterických olejů a uvádí se, že přípravky z heřmánku působí protizánětlivě, protikřečově, uklidňují, povzbuzují  látkovou výměnu, působí antibakteriálně a deodoračně.  Třezalka se v lidovém léčitelství používá k podpůrné léčbě neklidu nervového původu a při poruchách spánku. Třezalku obsahují četné přípravky k léčení lehkých až středně těžkých depresivních stavů. Účinnost při těchto indikacích byla při dostatečně vysokých dávkách vysoce kvalitních přípravků prokázána.  Kozlíkový kořen je jeden z nejčastěji používaných rostlinných uklidňujících prostředků. Podává se při stavech neklidu a poruchách usínání. Podává se většinou ve směsích s jinými drogami podobných účinků.

Dávkování a způsob použití:

1-2 čajové lžičky přelijeme ¼ l vroucí vody a necháme  3 – 5 min. odstát.  Nálev připravujeme vždy čerstvý, pijeme 1x denně, nejlépe půl hodiny před spaním.  Nepřekračujte doporučené denní dávkování.

Hmotnost 0,01 kg
Sáček

50g, 100g, 250g

0
    0
    Nákupní koš
    Prázdný košNávrat to obchodu