Ořechové krémy

ORECHOVE KREMY

Zobrazuji všech 5 výsledků

 • Ořechový krém kokos & bílá čokoláda

  113,00  s DPH

  Ochutnejte naši NOVINKU VLASTNÍ VÝROBY – ořechový krém kokos & bílá čokoláda! Kombinace kokosu a lahodné bílé čokolády Vám jednoduše nedá spát!

 • Ořechový krém s malinami

  123,00  s DPH

  Ochutnejte naši NOVINKU VLASTNÍ VÝROBY – ořechový krém s malinami! Dopřejte si pocit letní pohody bez ohledu na to, jestli venku zrovna prší, anebo je zima. Náš poctivý ořechový krém s malinami Vám léto připomene vždy, a to s každou lžičkou. A s malinami jsme rozhodně nešetřili! Díky metodě sušení mrazem (tzv. lyofilizace) si maliny zachovají všechny vitamíny, minerály a hlavně dokonalou chuť bez toho, aby se při výrobě musely přidávat další látky.

 • Ořechový krém s nugátem

  123,00  s DPH

  Ochutnejte naši NOVINKU VLASTNÍ VÝROBY – ořechový krém s nugátem! Exkluzivní ořechový krém namíchaný z těch nejkvalitnějších surovin pro mlsné jazýčky. Má vysoký podíl jemně pražených lískových oříšků, které Vám zaručí ten pravý ořechový zážitek!

 • Ořechový krém s tmavou čokoládou

  123,00  s DPH

  Ochutnejte naši NOVINKU VLASTNÍ VÝROBY – ořechový krém s tmavou čokoládou! Lískové a vlašské ořechy a zbytek naše skvělá bean to bar čokoláda. Tomu říkáme štěstí ve skleničce.

 • Ořechový krém se slaným karamelem

  123,00  s DPH

  Ochutnejte naši NOVINKU VLASTNÍ VÝROBY – ořechový krém se slaným karamelem! Jemný ořechový krém, karamel a himalájská sůl – to je Vám panečku kombinace, které se nedá odolat. Jakmile ji ochutnáte, pochopíte, že jedna lžička nestačí.

0
  0
  Nákupní koš
  Prázdný košNávrat to obchodu