„KÁVA, KTERÁ POMÁHÁ“

Proč naše káva pomáhá?

Protože Vám chceme nabízet surovinu pro přípravu výjimečného nápoje, jsou zrnka, která u nás s láskou pražíme, vybírána jen z těch nejlepších kávových oblastí.

Naše káva je vyráběna ze zelené kávy dovážené z vybraných plantáží jižní i střední Ameriky, Asie i dalších oblastí. Zelená kávová zrna jsou pečlivě pražena v sociálním podniku „Pražírna Drahonice“ v jihočeských Drahonicích, který je součástí sítě tréninkových a chráněných pracovišť Organizace Centrum MARTIN o.p.s., zaměřené na podporu a vzdělávání mladých lidí s mentálním a kombinovaným postižením.

Pražená káva je dodávána v praktických baleních (100g, 250g, 500g, 1000g) a je balena v třívrstvých zavařených sáčcích zaručujících dlouhou čerstvost upražené kávy.

Aktuálně je možné naši kávu a další produkty ochutnat v jižních Čechách (Pražírna Drahonice, Drahonice 15 -nebo- Pražírna Sedlice, Palackého 156, Sedlice -nebo- První písecká polívkárna, Chelčického 53/7, Písek) a v Praze (Café MARTIN v Sokolovské 75 v Praze 8 -nebo- Café MARTIN v Lupáčově 10 v Praze 3).

Chcete se zeptat?

Zde je prostor pro Váš dotaz

  Souhlasím se zpracováním osobních údajů
  Přečtěte si podmínky

  0
   0
   Nákupní koš
   Prázdný košNávrat to obchodu