„KÁVA, KTERÁ POMÁHÁ“

Proč naše káva pomáhá?

Protože Vám chceme nabízet surovinu pro přípravu výjimečného nápoje, jsou zrnka, která u nás s láskou pražíme, pečlivě vybírána jen z těch nejlepších kávových oblastí.

Káva Café MARTIN je vyráběna ze zelené kávy dovážené z vybraných plantáží v jižní Americe a Asii. Zelená kávová zrna jsou pečlivě pražena v sociálním podniku „Pražírna Drahonice“ v jihočeských Drahonicích, která je součástí sítě tréninkových a chráněných pracovišť Organizace Centrum MARTIN o.p.s., zaměřené na podporu a vzdělávání mladých lidí s mentálním a kombinovaným postižením.

Pražená káva je dodávána v praktických baleních (100g, 250g, 500g, 1000g) a je balena v třívrstvých zavařených sáčcích zaručujících dlouhou čerstvost upražené kávy.

Aktuálně je možné kávu a další produkty ochutnat v kavárně Café MARTIN v Sokolovské 75, v Praze 8.

Nabízíme tyto druhy kávy

Café MARTIN Gold blend

Vyvážená směs šesti kávových odrůd pro přípravu espressa s moderní, hladkou chutí, střídmou kyselostí a bohatou crémou. 82% arabica / 18% robusta. Stupeň pražení „city.

Café MARTIN Tradition

Směs pěti vybraných kávových odrůd pro přípravu espressa pro milovníky tradiční chuti kávy s minimem kyselosti, neagresivním nádechem čokolády a velmi hutným tělem. 70% robusta, 30% arabika. Stupeň pražení „full city”.

Café MARTIN 100% Arabica

Vyvážená směs tří kávových odrůd z vybraných plantáží jižní Ameriky. Tato směs je velmi vhodná pro přípravu espressa díky kombinaci oříškové chuti a čokoládové vůně brazilské kávy a lehce zvýšené ovocnosti kávy z Kolumbie. 100% arabica. Stupeň pražení „city”.

Café MARTIN senza

Dekofeinovaná káva určená všem, kteří si chtějí vychutnat šálek kávy prakticky bez kofeinu. Díky procesu dekofeinizace se stává káva lépe stravitelnou a při dobrém pražení i přípravě nepoznáte rozdíl s běžnou kávou. 70% arabica / 30% robusta. Stupeň pražení „city“.

Chcete se zeptat?

Zde je prostor pro Váš dotaz

    Souhlasím se zpracováním osobních údajů
    Přečtěte si podmínky
    0