Ořechový krém s malinami

Ořechový krém s tmavou čokoládou
25.9.2020
Ořechový krém se slaným karamelem
25.9.2020

Ořechový krém s malinami

123,00  s DPH

Ochutnejte naši NOVINKU VLASTNÍ VÝROBY – ořechový krém s malinami! Dopřejte si pocit letní pohody bez ohledu na to, jestli venku zrovna prší, anebo je zima. Náš poctivý ořechový krém s malinami Vám léto připomene vždy, a to s každou lžičkou. A s malinami jsme rozhodně nešetřili! Díky metodě sušení mrazem (tzv. lyofilizace) si maliny zachovají všechny vitamíny, minerály a hlavně dokonalou chuť bez toho, aby se při výrobě musely přidávat další látky.

Kategorie:

Přidejte do cereálních kaší, smoothie, na palačinky, na čerstvé ovoce, do těsta na pečení nebo mlsejte jen tak na lžičce. Naše ořechové krémy můžete využít na tisíc způsobů a nikdy Vás neomrzí. To ale není jejich hlavní přednost – to nejlepší na nich je, že se jedná o extrémně chutnou nálož zdravých tuků, vláknin, kvalitních bílkovin i mikroživin. Tento krém má úžasnou chuť a vůni, dokonalou konzistenci, nulový obsah přidaných olejů, konzervantů nebo chemie a na to jsme pyšní!

Složení: krém: mandle blanšírované pražené, třtinový cukr, kešu, lyofilizované maliny (5,5%). Může obsahovat stopy skořápkových plodů a mléka. Před použitím promíchejte. Hmotnost: 140g.

 

 

Hmotnost 0,140 kg
0
    0
    Nákupní koš
    Prázdný košNávrat to obchodu