Bialetti Moka konvice – Express (280 ml)

Bialetti Moka konvice – indukce (280 ml)
2.8.2021
Bialetti Moka Miniset – Express (100 ml)
2.8.2021

Bialetti Moka konvice – Express (280 ml)

1 017,00  s DPH

Italská klasika pro přípravu kvalitní kávy doma i na cestách!  Příprava 280 ml vynikající silné kávy (tj. 6 šálků).  V červeném či černém provedení.

Katalogové číslo: - Kategorie:

Moka konvice (či kávovar) spatřila světlo světa již v roce 1933 díky Italu Alfonso Bialetti-mu, který chtěl širokým vrstvám obyvatel dopřát kvalitní kávu “jako z kavárny” i doma.  Vymyslel proto osmihranou konvici, která svému majiteli umožní jednoduchou přípravu silné kávy připomínající espresso.  Design a zpracování moka konviček se od té doby rozšířil, stejně jako využití na různých zdrojích tepla (moka konvičky jsou ve variantě i na indukci!), ale kvalita a logo originálu zůstává – hledejte vyobrazení pana Bialettiho v podobě knírkatého pána na konvičkách.  V Itálii má prý ve své domácnosti konvičku 9 Italů z 10 – zařadíte se mezi nadšené uživatele i vy?

Moka Express je vyroben z teplovzdorného plastu (rukojeť) a potravinářského hliníku – trochu lacině znějící materiál však ke konvičce patří, stejně jako patina, která se po několika použití uvnitř konvičky objeví.  Konvička připraví 6 šálků voňavého silného moku (objem 280 ml).  Je vhodná na plyn, sklokeramiku i elektrický vařič (ne indukci).  Není určena do myčky na nádobí.

Barva černá nebo červená. Podívejte se i na další Bialetky, které máme v nabídce (vč. použití na indukci).

Barva

černá, červená

0
    0
    Nákupní koš
    Prázdný košNávrat to obchodu