Bialetti Moka Miniset – Express (100 ml)

Bialetti Moka konvice – Express (280 ml)
2.8.2021
Bialetti Moka konvice – Express (670 ml)
16.8.2021

Bialetti Moka Miniset – Express (100 ml)

1 109,00  s DPH

Italská klasika pro přípravu kvalitní kávy doma i na cestách – ve stylovém setu!  Příprava 100 ml vynikající silné kávy přímo do šálků (2 šálky).

Moka konvice (či kávovar) spatřila světlo světa již v roce 1933 díky Italu Alfonso Bialetti-mu, který chtěl širokým vrstvám obyvatel dopřát kvalitní kávu “jako z kavárny” i doma.  Vymyslel proto osmihranou konvici, která svému majiteli umožní jednoduchou přípravu silné kávy připomínající espresso.  Design a zpracování moka konviček se od té doby rozšířil, stejně jako využití na různých zdrojích tepla (moka konvičky jsou ve variantě i na indukci!), ale kvalita a logo originálu zůstává – hledejte vyobrazení pana Bialettiho v podobě knírkatého pána na konvičkách.  V Itálii má prý ve své domácnosti konvičku 9 Italů z 10 – zařadíte se mezi nadšené uživatele i vy?

Moka Express je vyroben z plastu (rukojeť) a potravinářského hliníku – trochu lacině znějící materiál však ke konvičce patří, stejně jako patina, která se po několika použití uvnitř konvičky objeví.  Konvička připraví voňavý silný mok najednou přímo do 2 stylových šálků (celk. objem 100 ml).  Je vhodná na plyn, sklokeramiku i elektrický vařič (ne indukci).  Není určena do myčky na nádobí.

Barva žlutá / červená / modrá s obrázky (příp. na dotaz). Podívejte se i na další Bialetky, které máme v nabídce (vč. použití na indukci).

0
    0
    Nákupní koš
    Prázdný košNávrat to obchodu