Bialetti Moka konvice – Express (670 ml)

Bialetti Moka Miniset – Express (100 ml)
2.8.2021
Jitrocelový sirup
19.8.2021

Bialetti Moka konvice – Express (670 ml)

1 574,00  s DPH

Italská klasika pro přípravu kvalitní kávy doma i na cestách!  Příprava cca 670 ml vynikající silné kávy (tj. 12 šálků).  Ve stříbrném provedení.

Moka konvice (či kávovar) spatřila světlo světa již v roce 1933 díky Italu Alfonso Bialetti-mu, který chtěl širokým vrstvám obyvatel dopřát kvalitní kávu “jako z kavárny” i doma.  Vymyslel proto osmihranou konvici, která svému majiteli umožní jednoduchou přípravu silné kávy připomínající espresso.  Design a zpracování moka konviček se od té doby rozšířil, stejně jako využití na různých zdrojích tepla (moka konvičky jsou ve variantě i na indukci!), ale kvalita a logo originálu zůstává – hledejte vyobrazení pana Bialettiho v podobě knírkatého pána na konvičkách.  V Itálii má prý ve své domácnosti konvičku 9 Italů z 10 – zařadíte se mezi nadšené uživatele i vy?

Moka Express je vyroben z teplovzdorného plastu (rukojeť) a potravinářského hliníku – trochu lacině znějící materiál však ke konvičce patří, stejně jako patina, která se po několika použití uvnitř konvičky objeví.  Konvička připraví 12 šálků voňavého silného moku (objem 670 ml).  Je vhodná na plyn, sklokeramiku i elektrický vařič (ne indukci).  Není určena do myčky na nádobí.

Barva stříbrná. Podívejte se i na další Bialetky, které máme v nabídce (vč. použití na indukci).

Barva

černá, červená

0
    0
    Nákupní koš
    Prázdný košNávrat to obchodu